КАРАТИСТИ „МИОНИЦЕ“ ОСВОЈИЛИ 22 МЕДАЉЕ И ДВА ПЕХАРА НА ТУРНИРУ „ЧАЧАНСКИ ПОБЕДНИК

img 20191215 wa0002

Поводом обележавања Дана Града Чачка у недељу 15. децембра је одржан карате турнир Чачански победник на којем су наступила и 22 такмичара Мионице. Мионичани су се истакли, освојивши чак 22 медаље у катама појединачно и екипно (10 златних и по 6 сребрних и бронзаних). Златну медаљу је освојио ката тим нада (Никола Секулић, Оливер Остојић, Александар Николић). У појединачним наступима два злата је освојио пионир Никола Секулић (у својој класи и у апсолутном нивоу), полетарац Никола Ранковић је освојио злато у својој класи и сребро у апсолутном нивоу, а златом у својим класама окитиле су се полетарке Дуња Кевић и Милица Ракић, наде Чеда Ракић, Оливер Остојић и Јана Поповић, као и кадеткиња Тања Станојевић. Сребрни у својим класама били су пионир Андрија Николић и наде Хелена Павловић, Лука Симовић, Милица Мијаиловић и Александар Николић. На победничко постоље, уз освојене бронзе, попели су се полетарка Ива Радивојевић, пионирка Анђела Лучић и пионир Немања Читаковић, наде Марко Васић и Анђелија Јевтовић и кадет Јован Белошевић. За Мионицу су наступиле и полетарке Ленка Симовић и Искра Пауновић, као и кадеткиња Ђурђа Ракић.

Поред медаља, Мионичани су освојили и два пехара. Награђени су као клуб са највише такмичара, а потом су проглашени и за вицешампионе турнира.