Синоћ су интонирањем химне „Боже правде“ и подизањем заставе почели 28. Мишћеви дани у Мионици који ће трајати до 21. јула. Председник општине Мионица Бобан Јанковић свечано је отворио ову...

15 јул 2024

Одређује се привремено продужење радног времена угоститељских објеката који пружају услуге служења хране и пића за време трајања манифестације "28. Мишићеви дани". {jd_file file==32441}

15 јул 2024

I . За време организовања манифестације ''28. Мишићеви дани'' привремено се обуставља саобраћај, и то: - улица Војводе Живојина Мишића и то на делу од раскрснице са семафором до Трга Војводе...

Комшијски дерби који је јуче одигран у Убу припао је домаћем Јединству које је на тај начин одржало корак у борби за прво место, Јединство-Рибница 2:0 (1:0). Убљани су повели крајем првог полувремена, а победник је решен 25 минута пре краја голом са ''беле тачке''. Мионичане очекује још једно гостовање и још један комшијски дерби, овог пута у недељу 30. октобра од 13.30 у Лајковцу са екипом Задругара.