ЗОНА ''ДРИНА'' –УБЉАНИ ОДНЕЛИ БОДОВЕ ИЗ МИОНИЦЕ

Рибница је јуче поражена у дербију 26. кола Зоне ''Дрина'' пред својим навијачима минималним резултатом од убског Јединства, које још увек није изгубило све шансе за шамшионску титулу, Рибница-Јединство (Уб) 0:1 (0:0). Комшијски дерби је одигран пред неколико стотина навијача који су направили одличну атмосферу на Стадиону крај Рибнице, а у првом полувремену мреже су мировале. Гости су повели тек што је кренуло друго полувреме, када се након шута Стаменковића и одбитка лопте од пречке у петерцу ''војводића'' најбоље снашао Брадоњић и убацио лопту у мрежу искусног Петровића. Испоставило се да је то био и коначан резултат утакмице. Рибница ће и у наредном колу бити домаћин, а на Стадион крај Рибнице у суботу 20. маја стиже Задругар из Лајковца. Утакмица почиње у 17 часова.